مقاله ای در خصوص سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال

مقاله ای در خصوص سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

مقاله ای در خصوص سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال

مقاله ای در خصوص سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال

ارز دیجیتال

آیا در کریپتوکارنسی ها سرمایه گذاری کنم؟

کریپتوکارنسی ها هم اکنون یکی از بهترین تصمیمات سرمایه گذاری محسوب می شوند.

برخی از دلایل در این باره :

جهت افزایش ارزش خالص.

ضرر نگران کننده ارزش اکثر ارزها باعث می شود تا بسیاری از افراد راهی بهتر برای محافظت از پول خود در نظر بگیرند. در نتیجه ، آنها به عنوان جایگزین بهتر به کریپتوکارنسی روی می آورند.

فناوری.

فناوری موجود در کریپتوکارنسی ها شگفت انگیز است. فناوری به شما ارزی را ارائه می دهد که می تواند بدون توجه به مکانی که در آن زندگی می کنید ، مورد استفاده قرار گیرد ، البته مگر اینکه یک دولت در خصوص آن تصمیم دیگری بگیرد.

آمار موفقیت های پیشین.

از زمان آغاز بیت کوین (Bitcoin)، اولین کریپتوکارنسی ای که تاکنون ایجاد شده است ، در سال ۲۰۰۸ ، سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال با گذشت زمان از افزایش قیمت ارز به طرز چشمگیری سود برده اند. بنابراین ، سرمایه گذاری در دارایی های کریپتو این فرصت را به شما می دهد تا به مرور زمان وضعیت مالی خود را بهبود دهید.

خطرات مربوط به آن چیست؟

برخی از موضوعاتی که ممکن است بخواهید قبل از سرمایه گذاری در نظر بگیرید:

اتهامات حباب .

برخی از کارشناسان تجارت معتقدند که کریپتوکارنسی یک حباب است و هرگز آزمایش زمان را با موفقیت پشت سر نمی گذارد. برای مثال جیمی دیمون (Jamie Dimon) مدیر عامل شرکت جی پی مورگان ( JP Morgan) یکی از آنهاست. به نظر می رسد سرمایه گذاران مالی سنتی فکر می کنند از آنجا که ارزهای دیجیتالی به هیچ وجه توسط چیزی مورد حمایت قرار نمی گیرند و دارای نوسانات بالایی هستند ، نمی توانند با پول فیات رقابت کنند و بنابراین هرگز جایگزین آن نخواهند شد.

بی ثباتی.

این نکته بسیار نگران کننده است. با پرش زیاد نوسانات ممکن است پول زیادی بدست آورید اما می توانید در یک لحظه نیز مقدار زیادی از سرمایه تان را دست بدهید. به عنوان نمونه به قیمت بیت کوین (Bitcoin ) در طول سه ماه گذشته نگاهی بیندازید.

جنبه های حقوقی.

هنوز هم تمام کشورهای جهان ارز دیجیتال را به عنوان ارز به طور رسمی نمی شناسند. بنابراین ممکن است در برخی از کشورها ایجاد یک کیف پول ارز دیجیتال یا پرداخت با ارزهای دیجیتال در یک فروشگاه مواد غذایی برایتان غیر ممکن باشد. همچنین ، اگر بخشی از درآمد خود را در زمینه کریپتوکارنسی سرمایه گذاری کنید ، ممکن است در خصوص مالیات با مشکل روبرو شوید ، زیرا اکثر دولت ها هنوز نمی دانند در خصوص آن چه تصمیمی باید بگیرند و قوانین مربوط به مالیات آن را وضع نکرده اند.

در کدام ارزهای دیجیتال باید سرمایه گذاری کنم؟

سوال دشواری است قبل از سرمایه گذاری فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. بیایید نگاهی به مهم ترین آن ها بیاندازیم.

قابل قبول بودن.

قبل از سرمایه گذاری در یک دارایی کریپتو ، در نظر بگیرید که چند کشور آن را به عنوان یک ابزار مبادله قانونی به رسمیت می شناسند و می پذیرند؟

قابلیت انتقال.

یک کوین دیجیتالی باید قابل انتقال باشد. شما باید بدون چالش زیاد بتوانید آن را به راحتی از یک مکان به مکان دیگر انتقال دهید.

امنیت

همچنین باید ایمن باشد. این ویژگی همه ارزهای قانونی است. از دلار آمریکا تا پوند انگلیس ، امنیت یک کیفیت مشترک است. بنابراین ، یک ارز دیجیتال خوب نیز باید ایمن باشد.

با گذشت سال ها ، ارزهای دیجیتالی زیادی ایجاد شده اند و هرکدام نوید می دادند که ارزشمندترین ارز موجود می باشند. بیایید نگاهی به مواردی بیندازیم که اغلب با آن ها روبرو می شویم :

بیت کوین (Bitcoin):

ثابت شده است که بیت کوین (Bitcoin) با ارزش ترین کریپتوکارنسی برای سرمایه گذاری است. بازده بالایی را برای سرمایه گذاری (ROI) ارائه می دهد. با این وجود ، همان طور که قبلاً نیز اشاره شد ، در برابر جهش بی ثبات مصون نیست.

اتریوم (Ethereum):

اتریوم (Ethereum) با توجه به سرمایه بازار و قیمت فعلی دومین ارز دیجیتال برتر است.

لایت کوین (Litecoin):

لایت کوین (Litecoin) تاکنون یکی از پایدارترین کریپتوکارنسی ها بوده است. در حقیقت ، اغلب در میان معامله گران کریپتو به عنوان “دارایی اصلی پوشش ریسک بازار کریپتو” خوانده می شود ، اگرچه تحت تأثیر اخبار ممنوعیت (ICO) در چین قرار گرفت.

بسیاری از کریپتوکوین های بالقوه جالب دیگر نیز وجود دارند که می توانید در آنها سرمایه گذاری کنید. قبل از تصمیم گیری ، با دقت آن را تحلیل و بررسی کنید.

چگونه سرمایه گذاری در دارایی های کریپتو را شروع کنیم؟

مراحل زیر را انجام دهید:

تصمیم بگیرید که در چه دارایی کریپتویی میخواهید سرمایه گذاری کنید.

اولین قدم ، تصمیم گیری در مورد نوع کریپتوکارنسی برای سرمایه گذاری است. از آنجایی که بیش از هزار مورد از آن ها وجود دارد ، تصمیم گیری در مورد خرید یکی از آن ها بسیار مهم است.

مقداری پول برای سرمایه گذاری اختصاص دهید.

همه چیز به برنامه ریزی و تعیین هدف نیاز دارد. بنابراین ، دومین قدم برای تصمیم گیری این است که تصمیم بگیرید به صورت هفتگی یا ماهانه چه مقدار دوست دارید در دارایی های کریپتو سرمایه گذاری کنید. مبلغ مورد نظر برای سرمایه گذاری را کنار بگذارید و در زمان مناسب برای سرمایه گذاری آن اقدام کنید.

برای ایجاد کیف پول کریپتوکارنسی ثبت نام کنید.

برای درخواست و دریافت کوین های خریداری شده به یک آدرس کیف پول نیاز دارید. انواع مختلف کیف پول مانند کیف پول بیت کوین (Bitcoin )، کیف پول اتریوم (Ethereum ) و غیره وجود دارند.

در اکسچنج دلاریپتو ثبت نام کنید .

اکنون که برای کیف پول کریپتوکارنسی ثبت نام کرده اید ، باید به یک اکسچنج یا صرافی بپیوندید زیرا این جایی است که در آن به تجارت می پردازید. اکسچنج های بسیاری مانند هیت بی تی سی (HitBTC) ، بیتفینکس (Bitfinex) ، بیترکس (Bittrex) ، کوین بیس (Coinbase) ، بیت استمپ (BitstamP) و غیره وجود دارند.

کریپتوکوین های خود را خریداری کنید.

پس از ایجاد حساب کاربری در اکسچنج ، زمان آن رسیده است که خرید را شروع کنید. اگر هیچ ایده ای برای انجام این کار ندارید ، با تیم پشتیبانی تماس بگیرید ، آن ها خوشحال می شوند شما را راهنمایی کنند.

کوین های خود را به ذخیره سازی سخت افزار آفلاین منتقل کنید.

ذخیره سازی سخت افزار آفلاین به شما کمک می کند تا کوین ها را در سرورهای اینترنتی که در آن در برابر حملات هک محافظت می شوند ، ذخیره کنید.

لطفا توجه داشته باشید که سرمایه گذاری در دارایی های کریپتو اقدامی ریسکی است. شما باید تحقیقات خود را قبل از تصمیم گیری انجام دهید.

* نظرات بیان شده در این مقاله فقط نظرات نویسندگان / مشارکت کنندگان است و لزوماً منعکس کننده نظرات ما نیست. هر اقدامی جهت سرمایه گذاری و معاملات شامل ریسک است ، شما باید تحقیقات خود را هنگام تصمیم گیری در این خصوص انجام دهید.

منبع : سرمایه گذاری در ارز های دیجیتالنوشته شده در اسفند 1398 | رپورتاژ آگهی
فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای elyasimusic.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:elyasimusic.ir | نقشه سایت